[Opis] Mirarce

Czyli o potomkach dinozaurów - zwierzętach z kladu Avialae
Awatar użytkownika
Lythronax
Złoty Dinek I-VI 2023
Złoty Dinek I-VI 2023
Posty: 1255
Rejestracja: 11 stycznia 2022, o 21:04

[Opis] Mirarce

Post autor: Lythronax »


Utahraptor
Moderator
Moderator
Posty: 2572
Rejestracja: 22 października 2007, o 18:29

Re: [Opis] Mirarce

Post autor: Utahraptor »

Fajnie, że odżyły kopalne ptaki na forum. Trzeba przemyśleć jak zrobić kategorie pod ptaki. Nie wiem, czy powinny dzielić te same kategorie, co inne dinozaury. Może lepiej zrobić kategorie "ptaki USA", "ptaki kampanu" itp.? Inaczej będą wpływać na statystyki dinozaurów.
Biologia, UW

Awatar użytkownika
Lythronax
Złoty Dinek I-VI 2023
Złoty Dinek I-VI 2023
Posty: 1255
Rejestracja: 11 stycznia 2022, o 21:04

Re: [Opis] Mirarce

Post autor: Lythronax »

Utahraptor pisze:
5 września 2023, o 17:16
Fajnie, że odżyły kopalne ptaki na forum. Trzeba przemyśleć jak zrobić kategorie pod ptaki. Nie wiem, czy powinny dzielić te same kategorie, co inne dinozaury. Może lepiej zrobić kategorie "ptaki USA", "ptaki kampanu" itp.? Inaczej będą wpływać na statystyki dinozaurów.
Myślę, że ptaki powoli powinny również znaleźć swoje miejsce w ED. Oddzielne kategorii dinozaurów od ptaków to dobry pomysł i należy się zastanowić. Oprócz mezozoicznych ptaków fajne byłoby zacząć opisywać również kenozoicze.

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Opis] Mirarce

Post autor: Dino »

Kontynuację wątku dalszego rozwoju ED proponuję przenieść tutaj:
viewtopic.php?p=74937#p74937

Dobry pomysł, żeby wyodrębnić osobne kategorie geograficzne i stratygraficzne dla ptaków. Proponuję po prostu dodawać "(ptaki)". Wprowadziłem do opisu Mirarce. Kategorie można łatwo tworzyć, posiłkując się szablonem: https://encyklopedia.dinozaury.com/wiki ... na_(ptaki)

ODPOWIEDZ