Nowy eksponat w Muzeum Ewolucji

Czyli co piszczy w paleontologicznej "trawie" :)
Awatar użytkownika
Tomasz Singer
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1579
Rejestracja: 24 września 2007, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Nowy eksponat w Muzeum Ewolucji

Post autor: Tomasz Singer »

Chciałbym powiadomić, iż czaszka, która jest na moim emblemacie oraz widoczna w Galerii dzisiaj ma być umieszczona na wystawie w Muzeum Ewolucji. Być może jeszcze dzisiaj powiadomie, gdzie została dokładnie umieszczona. Można więc będzie ją oglądać na własne oczy. :)
Niestety tymczasowo trafiła w "bezkresne" czeluści zaplecza. Wiem bo osobiście uczestniczyłem w jej przeprowadzce. W czasie jazdy samochodem, trzymałem ją w dłoniach, aby jak najlepiej zneutralizować jakiekolwiek drgania. :wink:
Prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku znajdzie się w gablocie poświęconej protoceratopsowi. :roll:
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2007, o 14:10 przez Tomasz Singer, łącznie zmieniany 2 razy.
Tomasz Singer

DINOZAURY

Awatar użytkownika
DinoAśka
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 7
Rejestracja: 4 grudnia 2007, o 13:30
Lokalizacja: KrakĂłw

Post autor: DinoAśka »

To fajnie niech pan powie czekam
:o

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4000
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy eksponat w Muzeum Ewolucji

Post autor: Dino »

Tomasz Singer pisze:Chciałbym powiadomić, iż czaszka, która jest na moim emblemacie oraz widoczna w Galerii dzisiaj ma być umieszczona na wystawie w Muzeum Ewolucji.
(...)
Prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku znajdzie się w gablocie poświęconej protoceratopsowi. :roll:
Więc na razie okaz nie jest prezentowany?

Awatar użytkownika
Tomasz Singer
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1579
Rejestracja: 24 września 2007, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomasz Singer »

Na razie nie. Myślałem, że będzie montowany na wystawie. Kilka dni męczyliśmy się z odpowiednią konstrukcją stelaża i myślałem, że w tym celu. O całej operacji dowiedziałem się jak przyszedłem do instytutu. Nikt mnie nie uprzedził o tym. :mrgreen:
Tomasz Singer

DINOZAURY

Awatar użytkownika
Tomasz Singer
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1579
Rejestracja: 24 września 2007, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tomasz Singer »

Prawdopodobnie pojawienie się tego okazu, jeszcze sie opóźni. Bo jest to zabespieczenie przed sytuacją podobną do afery opisania okazów krasiejowskiego aetozaura przez Lucasa. Ponieważ okaz jeszcze nie jest formalnie opisany. W kwietniu tego roku razem z rosyjskim paleontologiem Wiktorem Tereschenko, będziemy pisać artykuł opisujący nowy rodzaj ceratopsa na podstawie tego i podobnych mu okazów. :wink:
Tomasz Singer

DINOZAURY

ODPOWIEDZ