Forum Dinozaury.com

Forum Dinozaury.com

z nami przeniesiesz się w czasie...

Teraz jest 24 lutego 2018, o 05:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ulubiona gra
PostNapisane: 13 sierpnia 2011, o 19:06 
Ja kiedyś sporo grywałem w szachy, takie realne. Na komputerze - w sapera :P

PostNapisane: 14 sierpnia 2011, o 14:09 
Moderator
Moderator

hanys napisał(a):
Cytuj:
Polecam też Mount&Blade.

Dalej w to rżniecie?

Już nie :P , ale chwalę dalej. Dołączam do pochwał dla gry Stronghold. Fajna giera, ale nie skończyłem jej. Jej wadą była niestety inteligencja przeciwników i schematyczność ich działań. Niektórzy z nich potrafili nawet budować twierdze, ale nie je zdobywać. Każdy grał strategią na wyniszczenie. Brakowało mi regularnych szturmów z ich strony.

PostNapisane: 17 września 2011, o 21:59 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Imię i nazwisko: Krzysztof
Stronghold przeszedłem całą w miecha - budowa zamku, umocnień sprawia frajdę i trzeba wszystko dokładnie przemysleć co gdzie budować. Najważniejsze aby, mieć dużo łuczników jak na początku. Przeciwnicy są inteligentni potrafią solidnie się wbić w nasze mury używając taranów. Fajnie na przykład poukładać łuczników na baszty i wieże przed murami okalającymi zamek i podbudować mury obronne do nich aby mieć szanse na wycofanie się do fortecy i tam się bronić. Polecam budować na skale i wszelkie kamienie jak najlepiej najszybciej dostarczać do zamku. Ja posiadałem kolo 200 łuczników na początku i byłem dobrym królem. Oczywiście grałem w Stronghold Deluxe u mnie ta, gra nr 1.

''Samobójstwo jest... wyrazem, jest decyzją o tym, że więcej nie widzę możliwości życia w taki sposób, poradzenia sobie z życiem takim, jakim ono jest oraz nie widzę sensu życia, moja przyszłość nie istnieje, nie będzie mojej przyszłości''- R.I.P przyjacielu

Mój pradziadek uczestniczył w Trzecim Rozbiorze Polski - nie mam się z czego wstydzić, nie mam żalu o to do Niego. Był Polakiem w Armii Austriacko-Pruskiej. Pamięć o tym pozostaje we mnie na zawsze.

Od Początku Z Dinozaury.com2005-2015

PostNapisane: 27 listopada 2011, o 21:06 
Paleogeński prawaleń
Paleogeński prawaleń

Imię i nazwisko: Marcin Szermański
Grał ktoś w Neverwinter Nights 2? Jeśli tak, to czy bawił się w edytorze map i scenariuszy (NWN2 Toolset)?

PostNapisane: 13 kwietnia 2013, o 15:56 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Imię i nazwisko: Daniel Wiecheć
allozaur napisał(a):
Jaka jest wasza ulubiona gra bo mi siÄ? bardzo podoba paraworld ,a tak??e w??adca pier??cienia bitwa o ??r??dziemie 2.

Strzelanki?Zabijanie?Krzywdzenie?- Niee,to nie dla Mnie :)

Moja ulubiona gra to np. Zoo Tycoon(wszystkie części), oraz AFRIKA -PS3-polecam każdemu ! !! :)

PostNapisane: 15 kwietnia 2013, o 09:47 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

Ceratopsian24 napisał(a):
Strzelanki?Zabijanie?Krzywdzenie?- Niee,to nie dla Mnie :) ..to dla prostaków :mrgreen:

nie przesadziłeś aby?
równie dobrze mógłbyś mówić że BMW jest dla drechów...

PostNapisane: 15 kwietnia 2013, o 10:59 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

skrecu napisał(a):
Strzelanki?Zabijanie?Krzywdzenie?- Niee,to nie dla Mnie :) ..to dla prostaków :mrgreen:

nie przesadziłeś aby?
równie dobrze mógłbyś mówić że BMW jest dla drechów...

Ja lubię duże samochody typu Suv/mini Suv,akurat u Mnie w rodzinie jeździ się dużymi autami, takimi jak xc60 czy Qashqai ,dlatego je lubię,są wygodne, i ładne na zewnątrz i w środku,
oczywiscie BMW tez robi piękne suvy ,ale są drogie w utrzymaniu ,poza tym nie lubię tej marki ,mój ojciec też się zawiódł.

PostNapisane: 15 kwietnia 2013, o 16:23 
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec

Imię i nazwisko: Julian Zielonka
To samo jest z grami,typu strzelanki.... to świadczy o człowieku w to co gra, nie dziwie sie ze w przyszlosci dzieci beda z karabinami strzelały do zwierząt czy ludzi....................

Drogi Ceratopsian24

Otuż będąc w twoim wieku grałem i w strzelanki, Rpg, RTS, Emulatory i co mi wpadło w ręce i uważałem za klimatyczne i dobre.

W sumie całe gimnazjum przesiedziałem na kompie, ale nie żałuje.

Dzisiaj do gier mam sentyment i interesuję nimi jako częścią kultury.

ale, do rzeczy:

- Po 1: jak wyżej napisałem przesiedziałem całe gimnazjum prawie przed kompem, co nie przeszkadzało mi pod koniec rozpocząć trenowanie Lekkiej-atletyki i nawet po czasie pojechać na Mistrzostwa Polski

i co ? Nie zabiłem tam nikogo, nie zgwałciłem, nie zaatakowałem

- Po 2: Każdego sprawa indywidualna co robi, skoro nikogo nie rani i nie atakuje , więc komu szkodzi granie w "głupie jak to ująłeś" strzelanki ? ? ?

Wychodzi taka <bez obrazy nie bierz tego do siebie ;)> Polaczkowatość gdzie ludzie nie mają pojęcia o danej rzeczy, a krytykować i szydzić to pierwsi będą

- Po 3: za napisanie, że "strzelanki są dla prostaków" powinieneś dostać ostrzeżenie od Admina. Bo jak wyżej pisałem grałem w FPS'y i co jestem prostakiem ?

- Po 4: Usprawiedliwia Cię tylko to, że masz 15 lat i nie jesteś do końca świadom tego co mówisz <też byłem nastolatkiem i wiem co mówię, przyznasz mi rację do powyższych pkt. jak będziesz w moim wieku>. Bo mówisz co chcesz, a nie pomyślisz, przed tym czy jest to logiczne i czy przypadkiem nie obrazisz tym nikogo <choć nie twierdzę, że jestem idealny i mi przytrafiają się takie rzeczy>

- Po 5: Nie wiem czy tylko mnie to uderzyło, ale skoro na forum panują zasady, że nikt nikogo nie powinien obrażać, to w sumie publicznie napisać chociaż sorry, albo przepraszam

Na razie tyle , nie bierz tego za atak, tylko grzeczne i kulturalne zwrócenie uwagi kolegi na forum ;-)

P.S. Moje ulubione gry to Starcraft I & Warhammer 40k: Dawn of War

PostNapisane: 15 kwietnia 2013, o 19:12 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

Imię i nazwisko: Krzysztof Stuchlik
Cytuj:
Ja nikogo nie obrażam,tylko nie lubię ludzi którzy grają w tego typu gry... to niczemu nie służy tak naprawdę, chyba tylko zaspokojeniu nudy...

Spoko, no ale poco pisac o tym na forum o dinozaurach , skoro można tylko nie potrzebnie kogoś zdenerwować :D

PostNapisane: 15 kwietnia 2013, o 19:35 
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec

Ja nikogo nie obrażam,tylko nie lubię ludzi którzy grają w tego typu gry... to niczemu nie służy tak naprawdę, chyba tylko zaspokojeniu nudy...

Prawdziwa gra powinna czegoś uczyć, akurat "AFRIKA",znasz?widziałeś?pewnie nie grałeś.... taka fajna gierka na ps3, oglądasz zwierzęta niemal że jak na Safari w Afryce, i ta nie ma zabijania ...

- gra nie musi mieć szczytnego celu i czegoś uczyć, może być tylko zwykłą zabawą, może nas rozluźnić sprawić, że się odstresujemy po ciężkim dniu ot co poprzez takiego FPS czy mordobicie na konsoli

- wiem co to za gra

- żyjemy w wolnym kraju, chcą niechaj grają shootery, nie chcą niechaj nie grają, ale po co dodawać przydomki, że ktoś jest głupi bo gra w gry które nie lubię X-D

to nie tak że jak mam 15 lat to jestem głupi

tego nie napisałem, po prostu miałem wrażenie że na szybko napisałeś, to co wpadło CI do głowy, nie przemyślałeś tego, że mogłeś kogoś obrazić nazywając nieświadomie prostakiem

---> na przyszłość: wiesz jaka jest różnica pomiędzy prostym człowiekiem a prostakiem ?

Jeżeli nie <nie śmiej się, wielu ludzi nie wie !>

PROSTAK - czyli typowy drech, nie myślący logicznie, szukający zaczepki, nie wiedzący co zrobić ze swoim życiem, nie mający celów i nie chcący się rozwijać

PROSTY CZŁOWIEK - czyli szary, co drugi Polak, nie mający zainteresowań i pasji, po prostu żyjący, dobrze wykonywający pracę, widzący świat w 2 barwach, postrzega rzeczywistość wg tak & nie, nie wypowiada więcej niż 2 zdania bo to dla niego jest już filozofowanie, po robotce najczęściej się pyrknie się na łóżko i włączy TV <tym opisem nie chciałem nikogo obrazić, po po prostu opisałem jak wygląda to rzeczywiście>

i skoro ty nim jesteś nadal (tzn. że dalej grasz w takie głupie gry) to zdanie o Tobie wiesz jakie mam
.

- nie jestem Prostakiem tylko dlatego, ze gram/grałem w FPS

oczywiście możesz wyrażać swoje zdanie, ale nie obrażać nikogo

nie jestem, nie byłem i nie zamierzam być Prostakiem

Kurcze Bele Ceratopsian nie chce wywoływać sztucznej wojny, ale skoro mnie nie znasz, tylko poprzez posty na forum i po 1 zdaniu potrafisz stwierdzić, że ktoś jest prostakiem, to w sumie świadczy o Tobie

w sumie tyle na ten temat, nie chce wywoływać kłótni

- pamiętaj same przeprosiny nic nie dają, jeżeli nie zrozumiesz swojego błędu i nie przemyślisz go

P.S> na koniec obejrzyj sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=dlkAVKsEj80

koniecznie w 1080 HD !

ten silnik potem będzie wykorzystywany w wielu produkcjach "nie strzelankowych"

Czy nadal uważasz, że prostaki robią takie gry dla prostaków :) ?

PostNapisane: 15 kwietnia 2013, o 21:07 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Slugozaur napisał(a):
(...)

<ciach>

Przepraszam Wszystkich których uraziłem, chyba najlepiej będzie opuścić to forum, mimo tego iż bardzo je lubię a dinozaury zawsze były jedną z moich pasjii.

PostNapisane: 16 kwietnia 2013, o 13:27 
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec

- Filmik tylko przesłałem po to, aby ukazać nie tylko kolejny krok w grafice komputerowej <wykorzystywanej w grach komputerowych> , ale chciałem ukazać, że takie rzeczy tworzą pasjonaci, tacy ludzie jak my, którzy spotykają się m.in. na tym forum:) !

- Ceratopsian nic nie mam do Twojej Mamy, nie mogę mieć jakiś obiekcji do osób których nie znam, byłoby to niepoważne z mojej strony

dałem przykład tych szarych ludzi <polaczkowatości> ponieważ na co dzień z takimi się stykam, mogę powiedzieć, że 1,5 osoby u mnie w robotce jest szarym człowiekiem... Praca, praca, praca, a po pracy dalej gadanie o pracy xD

Cóż ich życie nie będę ich zmieniał na silę, skoro są szczęśliwi

co do tego "drugiego Polaka" pytam się zwykłych ludzi, czy się interesują czymś, mają hobby , pasje to albo mówią, że kiedyś mieli i teraz nie mają czas/ chęci, albo po po prostu kręcą przecząco głowami...Smutne to trochę

- Widzenie własnych błędów to połowa sukcesu !!! Sam wiem po sobie, bo mam okrutnie egoistyczny charakter i staram pracować nad tym <ciężko idzie, oj ciężko> , ale skoro widzi się popełniane błędy to już dobra droga na pozbycie się wad !

- To można opłacić już studia jeszcze ich nie zaczynając :-o ?
Słuchaj wiem, że Twoja Mama jest W trudnej sytuacji, bo musi być jednocześnie Matką i Ojcem , a jest to cholendarnie ciężkie dla osoby, która kocha i che jak najlepiej dla swoich dzieci...

Mam 2 kumpli, identycznie w Twojej sytuacji także wychowywała ich sama Matka. Z kumplem na studiach ostatnio gadałem na ten temat i powiedział, że kiedy był nastolatkiem cholernie brakowało mu Ojca <ba nawet go nie znał> po prostu męskiego poklepania po ramieniu, wsparcia, męskiego spojrzenia na świat...

Cóż wyrósł na dobrego człowieka uważam, rzeczywiście jest nieco bardziej wrażliwszy niż reszta mężczyzn, ale jest mega inteligentny i ma w sobie dużo empatii. Jest moim Bro :)

Zmierzam do tego, że wcale nie jesteś skreślony z w/w powodu. Pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Ten czas oraz nieco dalszy będzie Cię kształtował na człowieka gotowego rozpocząć dorosłe życie, od Ciebie tylko będzie zależało po jakich ścieżkach życia będziesz chodził...

- Twoja Mama po prostu się o Ciebie troszczy z tego co widzę, po tym co napisałeś <piszesz , że męczy Cię Jej praca i jej środowisko pracy, ale gdyby nie ona to z czego byście żyli ? Wiem że pewne rzeczy sa dla Ciebie głupie, niemądre związane z Jej robotką ale po prostu powiedz ciepłe słowo, pokaż jej, że nie jesteś taki zły i , że to co robi nie idzie na marne, tylko dla was>. Miałem IDENTYCZNE poglądy co edukacji etc. czyli obieranie ścieżki przez rodziców dla naszego "dobra" .

--> Widzę tutaj 3 rozwiązania:
- idziesz na dzienne <kierunek wybrany przez Mamę> i masz wszystko zapełnione

- idziesz na zaoczne i sam się utrzymujesz, ale studiujesz to co chcesz i robisz to co kochasz

- dogadujesz się z Matulą i zawieracie jakiś kompromis co do studiów, wybieracie optymalny dla was 2 kierunek

- Man wiem jak Ci jest ciężko, jak coś Cię trapi i dusi i nie masz komu się wygadać /nie masz gdzie to wylać stąd posunąłeś się do tego , aby napisać o tym wszystkim tutaj. JA Cię rozumiem doskonale wiem jak to jest przeżywać stres, którego nie możesz się pozbyć ze środka...

Mam nadzieję, że po tym jak dzisiaj wstałeś nie masz takiego nastawienia negatywnego jak dzisiaj i nie zamierzasz rezygnować ze swoich pasji i zainteresowań.

Gdybyś chciał pogadać, służę uprzejmie <msg priv>

Pozdrawiam ciepło i nie daj się przeciwnościom losu ! Pamiętaj, że każdy jest wyjątkowy :)

PostNapisane: 16 kwietnia 2013, o 15:40 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Slugozaur napisał(a):
(..)

Dziękuję za ta wiadomość,bardzo mi pomogłeś .

Jednak i tak mojej mamy nic nie zmieni, skoro na siłę Mnie pcha do szkoły i jeszcze na dodatek na kierunek który Mnie mało interesuje (Technik Handlowiec) aby potem pracować w biurze jako handlowiec ,podobno praca dobrze płatna,ale cóż z tego, już bym wolał pracowac za darmo w Zoo jako wolontariusz, w tym roku idę na 2 tygodnie do Chorzowskiego na sekcję Kopytne :)i przynajmniej z tego się cieszę..

<ciach>

Filmik ciekawy, oglądnąłem go w całości, mimo tego iż temat mnie nie interesuje,grafika jest świetna ,o wiele lepsza niż na wiele gier na ps3!
Wiesz może jakie gry będą oparte na tej grafice(jakiego tematu)?

Było by super, jak by zrobili grę o dinozaurach ,na bazie "Afrika" !to by było super :wink:

PostNapisane: 16 kwietnia 2013, o 16:49 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Imię i nazwisko: Edyta Felcyn
:shock: No ludzie. Ceratopsian24 palnął głupotę o dzieciach z karabinami i zaraz jakieś historie życia.
Mając mniej niż 15 lat grałam w różne brutalne gry i jakoś zabijanie pikselowych ludków nie rzuciło mi się na mózg.

Ostatnio skończyłam najnowszego "Tomb Raidera". Bardzo dobra gra (oprócz QTE, KOSZMAR), ale jak na TR za dużo strzelania, a za mało biegania po grobowcach.

PostNapisane: 16 kwietnia 2013, o 17:12 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Edyta napisał(a):
:shock: No ludzie. Ceratopsian24 palnął głupotę o dzieciach z karabinami i zaraz jakieś historie życia.
Mając mniej niż 15 lat grałam w różne brutalne gry i jakoś zabijanie pikselowych ludków nie rzuciło mi się na mózg.

Ostatnio skończyłam najnowszego "Tomb Raidera". Bardzo dobra gra (oprócz QTE, KOSZMAR), ale jak na TR za dużo strzelania, a za mało biegania po grobowcach.

Dlaczego usunięto mój post ???

Edyta- według Mnie nie powinnaś pisac że ja wypisuję głupoty,to była moja myśl, w dodatku jak najbardziej prawdopodoba, takich gier nie powinno wgl. być ...

PostNapisane: 16 kwietnia 2013, o 17:13 
Karboński kotylozaur
Karboński kotylozaur

Ale nie wolno pisać, że wisi ci zdanie innych.

[Od moderatora: dlatego właśnie usunąłem post. Przerabialiśmy już kwestię odnoszenia się do innych. Zwłaszcze, że chodzi o starszą od Ceratopsian24 kobietę.
nazuul]

PostNapisane: 16 kwietnia 2013, o 17:15 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

Imię i nazwisko: Krzysztof Stuchlik
Niechce nic mówić, ale może zamiast męczyć się tutaj nad wywodem czy strzelanki są głupie a grający w nie głupi lub też nie itd... może jednak przerzucić tę energię na inne ciekawsze kwestie na forum , a kwestię opini pozostawić każdemu z osobna takie jest moje zdanie 8-)

PostNapisane: 16 kwietnia 2013, o 17:18 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Danu napisał(a):
Niechce nic mówić, ale może zamiast męczyć się tutaj nad wywodem czy strzelanki są głupie a grający w nie głupi lub też nie itd... może jednak przerzucić tę energię na inne ciekawsze kwestie na forum , a kwestię opini pozostawić każdemu z osobna takie jest moje zdanie 8-)

Ok, no to skoro chodzi o gry, to widziałeś kiedyś grę "AFRIKA"?
chociaż filmik na YT?
Jak oceniasz efekty, oraz przedstawione sylwetki zwierząt?
Daj mi znać :) :mrgreen:

PostNapisane: 28 kwietnia 2013, o 16:45 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Ja kocham (prawie) każdą grę typu Tycoon

PostNapisane: 1 maja 2013, o 11:41 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Imię i nazwisko: Janusz Mermer
Jeżeli chodzi o brutalność gier, osobiście odnoszę wrażenie że ta cała nagonka na przemoc w grach (i filmach) jest przesadzona. Większość ludzi, nawet młodych odróżnia świat realny od wirtualnego. Prawdziwym źródłem przemocy i przestępczości jest wg. mnie rzeczywistość - niewłaściwe towarzystwo, bieda, traumatyczne przeżycia itp. Ale to tylko moje zdanie.

A co do moich ulubionych gier-gram niewiele, głównie w strategie: Heroes, Football Manager, ostatnio Cyvilization V, kiedyś liznąłem Starcrafta. Poza tymrzez pewien czas grywałem w gry z serii Need for Speed i oczywiście Counter Strike (ale byłem kiepski) :wink:

PostNapisane: 6 maja 2013, o 04:38 
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit

Imię i nazwisko: Tirea
Ja bardzo lubię grać w Minecraft. Nie wiem czemu :D jeszcze kiedyś grałam w Need for Speed Most Wanted... Potem trochę Avatar the game. Zamierzam kupić sobie pierwszą część Assasin's Creed. Chociaż nie wiem czy na aż takim słabym kompie jakoś po ludzku pogram. Jeśli chodzi o internetowe gierki to oczywiście PokeLife :D

When life leaves us blind,
love keeps us kind

PostNapisane: 9 sierpnia 2013, o 14:57 
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec

Imię i nazwisko: Przemysław Puszkiewicz
Osobiście uwielbiam serie Total War z Shogunem II na czele a we wrześniu wychodzi Rome II - będzie co robić. Ponad to obecnie grywam sobie w DOTA 2 ale to tak z sentymentu do Warcrafta 3 (ahh te czasy kiedy się miało pierwszego kompa w domu). Ponad to bardzo polecam dla casuali Guild Wars 2 jestem fanem serii od 1 i uważam, że nie ma lepszego mmorpg obecnie na rynku. Cóż jeszcze Mass effect wszystkie 3 części też mnie wciągnęły i w Krasiejowie jak grał Utahraptor w M&B to w tę serię mnie też wciągnął ;)

Who the 'eck do I think I am.

PostNapisane: 9 sierpnia 2013, o 17:23 
Moderator
Moderator

Nie mogę się doczekać Rome 2. Tylko kiedy znajdę na niego czas? ;)

PostNapisane: 9 sierpnia 2013, o 21:02 
Paleogeński prawaleń
Paleogeński prawaleń

Imię i nazwisko: Marcin Szermański
Utahraptor napisał(a):
Nie mogę się doczekać Rome 2. Tylko kiedy znajdę na niego czas? ;)

A ja Baldur's Gate 3 i Icewind Dale 3 :cry: Co prawda saga BG już jest zakończona ładnie z dodatkiem Tron Bhaala, ale czemu nie zrobili IWD3? :| Narzekałem na to od grudnia 2004 roku, kiedy poznałem IWD2 i się zakochałem w universum Forgotten Realms, i grach opartych zwłaszcza na silniku graficznym - staruszku Infinity.
Ale nie tak dawno w sieci znalazłem to...:
http://pej.cz/Project-Eternity-wiemy-ja ... IDEO-a6150

Jak nie będzie mnie długi czas na forum, to wiecie czemu :mrgreen: Ale chwileczkę...

O NIE! Gra ma się rozgrywać w jakimś nowo wymyślonym świecie, nie w Zapomnianych Krainach:
http://gry.wp.pl/wiadomosci/duchowy-nas ... yFPQ%3D%3D

A już myślałem że będę mógł sobie zwiedzać Dolinę Lodowego Wichru, Wybrzeże Mieczy, Pustynie Anauroch, Puszczę Chult, Krainę Thay :( Odniesienia do bohaterów z BG, IWD i Neverwinter Nights byłyby nie lada smaczkiem...

PostNapisane: 9 sierpnia 2013, o 21:08 
Ordowicki bezszczękowiec
Ordowicki bezszczękowiec

Imię i nazwisko: Przemysław Puszkiewicz
Coś trzeba będzie wyskrobać - podobno jak się kupi teraz to dodają grywalne polis greckie :)

O nie! szerman przypomniałeś mi na tę grę też czekam w końcu jakiś porządny RPG ale tamtych czasów przy BG czy IW nic nie zwróci - chlip... Zwróć ile kasy na kickstarterze zarobił projekt eternity powinien ostatecznie miażdżyć.

Who the 'eck do I think I am.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1