Forum Dinozaury.com

Forum Dinozaury.com

z nami przeniesiesz się w czasie...

Teraz jest 24 lutego 2018, o 04:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: 11 Września: 13 lat później
PostNapisane: 14 września 2014, o 18:16 
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit

The following video (screenshot left) compares the collapse of WTC 7 to a controlled demolition. The characteristics and speed of the collapses are all but identical. Diesel fires do not collapse a building in this manner.

http://whatreallyhappened.com/IMAGES/wt ... arison.wmv

At 21:54 GMT on 9/11/2001 the BBC announced that WTC 7 had collapsed. There was just one problem with this news: WTC 7 did not collapse until 22:20 GMT.
The videos below show the BBC World broadcast.

http://whatreallyhappened.com/IMAGES/BB ... C7-911.wmv

On September 9, 2005, Mr. Dara McQuillan, a spokesman for Silverstein Properties, issued the following statement [on the issue of Larry Silverstein's "pull it" comment]:

Seven World Trade Center collapsed at 5:20 p.m. on September 11, 2001, after burning for seven hours. There were no casualties, thanks to the heroism of the Fire Department and the work of Silverstein Properties employees who evacuated tenants from the building. ...

In the afternoon of September 11, Mr. Silverstein spoke to the Fire Department Commander on site at Seven World Trade Center. The Commander told Mr. Silverstein that there were several firefighters in the building working to contain the fires. Mr. Silverstein expressed his view that the most important thing was to protect the safety of those firefighters, including, if necessary, to have them withdraw from the building.

Later in the day, the Fire Commander ordered his firefighters out of the building and at 5:20 p.m. the building collapsed. No lives were lost at Seven World Trade Center on September 11, 2001.
As noted above, when Mr. Silverstein was recounting these events for a television documentary he stated, “I said, you know, we've had such terrible loss of life. Maybe the smartest thing to do is to pull it.” Mr. McQuillan has stated that by “it,” Mr. Silverstein meant the contingent of firefighters remaining in the building. [US Department of State]

There is a problem with the above statement, namely there were no firefighters in WTC 7:

"No manual firefighting actions were taken by FDNY." [Fema Report]

"There was no firefighting in WTC 7." [Popular Mechanics]

"By 11:30 a.m., the fire commander in charge of that area, Assistant Chief Frank Fellini, ordered firefighters away from [WTC 7] for safety reasons." [New York Times]

"I remember getting a call from the fire department commander, telling me that they were not sure they were gonna be able to contain the fire, and I said, 'We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull it.' And they made that decision to pull and we watched the building collapse."
http://whatreallyhappened.com/IMAGES/pullIt3.wmv

In summary, the fire department commander said the fire could not be contained, Silverstein said "the smartest thing to do is pull it", and the fire department made the decision to pull.

"Pull" is a term used in building demolition...

"We're getting ready to pull Building 6" ... "We had to be very careful how we demolished Building 6..."

http://whatreallyhappened.com/IMAGES/wtc6_pull.wmv

Tytuł: Re: 11 Września: 13 lat później
PostNapisane: 15 września 2014, o 19:57 
Paleogeński prawaleń
Paleogeński prawaleń

Imię i nazwisko: Marcin Szermański
Więcej info w dedykowanym 9/11 temacie:
http://www.paranormalne.pl/forum/134-wydarzenia-911/

PostNapisane: 20 września 2014, o 19:28 
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit

Tu nie ma nic paranormalnego; to jest rzeczywistość!

PostNapisane: 22 września 2014, o 21:37 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Imię i nazwisko: Krzysztof
Wrzucasz jakiś temat to go rozwiń bo do tego, nie trzeba być znawcą to, że nikt nie wie o co chodzi. Jak chcesz popisać to pisz z sensem.

''Samobójstwo jest... wyrazem, jest decyzją o tym, że więcej nie widzę możliwości życia w taki sposób, poradzenia sobie z życiem takim, jakim ono jest oraz nie widzę sensu życia, moja przyszłość nie istnieje, nie będzie mojej przyszłości''- R.I.P przyjacielu

Mój pradziadek uczestniczył w Trzecim Rozbiorze Polski - nie mam się z czego wstydzić, nie mam żalu o to do Niego. Był Polakiem w Armii Austriacko-Pruskiej. Pamięć o tym pozostaje we mnie na zawsze.

Od Początku Z Dinozaury.com2005-2015

PostNapisane: 23 września 2014, o 09:42 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

Krzysztof napisał(a):
Jak chcesz popisać to pisz z sensem.

proponuję abyś pierwszy się zastosował do tej rady

PostNapisane: 23 września 2014, o 11:52 
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit

Krzysztof napisał(a):
Wrzucasz jakiś temat to go rozwiń bo do tego, nie trzeba być znawcą to, że nikt nie wie o co chodzi. Jak chcesz popisać to pisz z sensem.

W World Trade Center były bomby. Wnioski wyciągnijcie sami...

PostNapisane: 23 września 2014, o 20:57 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Oj skrecu, moje posty może i są jakie są ale, są szczere i wiem, że także masz racje co do tego. Co do ataku terrorystycznego to go nie było, a wszystko było zaplanowane aby tak wyglądało sam, Osama Bin Laden powiedział, że nie miało by sensu atakować Ameryki. Ładunki wybuchowe były podłożone to fakt zastanawiam się nad tymi samolotami, które zderzyły się z wieżowcami poprzedni atak terrorystyczny chyba był na początku lat 90 i nie spowodował tego co się stało z wieżowcami, czy taka ilość paliwa mogła spowodować zawalenie się wieżowca i co się stało w Pentagonie to też zagadka.

''Samobójstwo jest... wyrazem, jest decyzją o tym, że więcej nie widzę możliwości życia w taki sposób, poradzenia sobie z życiem takim, jakim ono jest oraz nie widzę sensu życia, moja przyszłość nie istnieje, nie będzie mojej przyszłości''- R.I.P przyjacielu

Mój pradziadek uczestniczył w Trzecim Rozbiorze Polski - nie mam się z czego wstydzić, nie mam żalu o to do Niego. Był Polakiem w Armii Austriacko-Pruskiej. Pamięć o tym pozostaje we mnie na zawsze.

PostNapisane: 23 września 2014, o 21:30 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

Po za tym ówczesny profesor Bush junior w ten dzień, nie był obecny w Białym Domu, tylko w jednym przedszkolu, czytał książkę do góry nogami i czegoś wyczekiwał....

DINOZAURY

PostNapisane: 23 września 2014, o 21:37 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Hmmm skoro Bush wiedział to???. Zastanawiające atak na swoje państwo, tylko po to aby mieć pretekst do wojny z Irakiem??

PostNapisane: 24 września 2014, o 10:24 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

Pokazane to było w paradokumencie pewnego amerykańskiego reżysera teraz tytułu nie pamiętam, tego samego co zrobił film o kwestii posiadania broni w Stanach.
Można mieć podejrzenie, że CIA nie stoi za zamachami bezpośrednio, ale o zamachach wiedziała. :roll:

DINOZAURY

PostNapisane: 24 września 2014, o 18:05 
Moderator
Moderator

Imię i nazwisko: Maciej Ziegler
Chodzi rzecz jasna o Michaela Moore'a.

Tomasz Singer napisał(a):
Po za tym ówczesny profesor Bush junior w ten dzień, nie był obecny w Białym Domu, tylko w jednym przedszkolu, czytał książkę do góry nogami i czegoś wyczekiwał....

Jak naukowiec (ekspert) może stosować tego typu argumentację?

Podłożone ładunki? Serio? Są jakieś wiarygodne źródła na poparcie tej tezy? Inne rozwiązania zostały wykluczone?

Krzysztof napisał(a):
Hmmm skoro Bush wiedział to???. Zastanawiające atak na swoje państwo, tylko po to aby mieć pretekst do wojny z Irakiem??

Afganistanem? Rzekoma broń ABC Saddama?

Proponuję założyć temat o zamachu [sic!] smoleńskim i reptilianach.
Tak na serio to - o ile oczywiście mamy swobodę wypowiedzi - to myślę, że jednak na forum (popularno)naukowym nie przystoją tego typu wypowiedzi. Jak to wygląda pijarowo? Sądzę, że odpowiednim miejscem jest choćby np. wskazane przez szermana forum. Proszę nie traktować tego jako wprowadzania cenzury (choć jako mod mam możliwość stosowania takich środków), ale jako apel do rozsądku.

PostNapisane: 4 października 2014, o 01:49 
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit

"Podłożone ładunki? Serio? Są jakieś wiarygodne źródła na poparcie tej tezy?"

Tak! Znaleziono ślady ładunków wybuchowych w zgliszczach WTC:
https://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o

Poza tym zarówno Bliźniacze Wieże oraz WTC7 zawaliły się dokładnie tak jak budynek podczas kontrolowanego wysadzenia -- z przyspieszeniem ziemskim! Oto opinia eksperta:
https://youtube.com/watch?v=MzXwDBt09BY

PostNapisane: 6 października 2014, o 21:56 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

nazuul napisał(a):
Jak naukowiec (ekspert) może stosować tego typu argumentację?

Mówię o tym co pokazane było w filmie "Farennheit 9.11".
Ciekawe dlaczego prezydenta Busha nie było tego dnia w Białym Domu. Jest bardzo prawdopodobne, że samolot, który rozbił się w Pensylwanii, miał własnie uderzyć w ten budynek.
Po za tym forumowicze chyba pamiętają co twierdził ówczesny jeszcze kandydat na prezydenta. Głosił, że nie było dinozaurów, by przed drugą kadencją wygłosić przemówienie w American Museum of Natural History w sali z dinozaurami.

Polityka jest bardzo przewrotna i wiele rzeczy dzieje się po kryjomu. :?

DINOZAURY

PostNapisane: 6 października 2014, o 22:09 
Moderator
Moderator

Imię i nazwisko: Maciej Ziegler
Obecność prezydenta poza miejscem urzędowania i "czytał książkę do góry nogami i czegoś wyczekiwał", ma być dowodem na jego wiedzę o planowanych zamachach? No proszę Cię.

http://www.debunking911.com/
http://rationalwiki.org/wiki/9-11_consp ... te_note-43

PostNapisane: 7 października 2014, o 10:15 
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur

prezydenta głównie nie ma w Białym Domu, to że uważasz inaczej wynika stąd że oglądasz dużo filmów :)
rzeczywiście Tomku, taka argumentacja razi u kogoś, kto jest naukowcem i ekspertem na forum z obrębu sztuk, gdzie umiejętność dowodzenia i oddzielania plew od ziaren powinna być wbita do głowy na bardzo wczesnym etapie

PostNapisane: 11 października 2014, o 07:24 
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit

Nie trzeba być naukowcem, żeby dostrzec, że oficjalna historia jest dziurawa jak szwajcarski ser. Nb. wczesne doniesienia w mediach z tamtego dnia mówiły o samolocie, który rzekomo uderzył w Biały Dom. Nie było takiego. Był za to Lot 93, który spadł na ziemię zanim doleciał, gdzie miał dolecieć... I teraz: skąd te doniesienia się wzięły...?

Strefa czasowa: UTC + 1