Forum Dinozaury.com

Forum Dinozaury.com

z nami przeniesiesz się w czasie...

Teraz jest 22 stycznia 2018, o 07:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Seriale (ulubione i nie tylko)
PostNapisane: 13 kwietnia 2006, o 17:18 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Jakie sÄ? Wasze ulubione seriale? Wolicie seriale czy filmy?
Wed??ug mnie, w serialu mo??na pokazaÄ? du??o wiÄ?cej ni?? w filmie - przyk??adem jest serial "Zagubieni" pokazywany na AXN (wcze??niej 1 czÄ???Ä? na TVP 1). W filmie by??oby tak - rozbijajÄ? siÄ? samolotem, wysuwa siÄ? przodownik, odkrywajÄ? mrocznÄ? tajemnicÄ?, rozwik??uja jÄ? i przodownik wraca do domu z ukochanÄ?. A w "Lo??cie" co? Takie zaplatanie wÄ?tk??w mo??e byÄ? mo??liwe tylko w wypadku serialu.
Nie lubiÄ? polskich seriali, sÄ? niepor??wnywalnie s??abe w stosunku do nowo??ci z zaranicy. M??j ulubiony serial to "Detektyw Monk" - naprawdÄ? wspania??y. To jednocze??nie zabawna i wzruszajÄ?ca, a tak??e dramatyczna historia o detektywie-geniuszu, kt??rego prze??ladujÄ? fobie (boi siÄ? mleka, owad??w, gad??w etc. etc.). Wspania??y serial, a 20 kwietnia na CANAL + bedzie puszczana 4 seria :D

Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2006, o 17:23 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Imię i nazwisko: Krzysztof
No, wiesz Dominiku zbytnio w serialach nie siedze, czasem zobacze jakas komedie z dziewczyna na przyklad ''Miodowe Lata'' a kiedys ogladalem ''Swiat wedlug Kiepskich'' to byl niezly ubaw i smiech na sali, takze ogladalem ''13 posterunek'' z Cezarym Pazura to moj ulubiony aktor polski. Moi rodzice ogladaja ''Klan'', ''Rodzine Zastepcza'', ''Pierwsza milosc'' i ''Samo zycie''.

Nieraz ogladam z nimi, ale sporadycznie.

Ps. Wole filmy niz seriale.

Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2006, o 17:25 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Nie oglÄ?da??e?? np. "Lost", "Prison Break", czy chocia??by "Desperate Housewives" ?

Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2006, o 17:26 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

NIE, spotkalem sie z takimi tytulami filmow ani jeden z nich nic mi nie mowi.

Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2006, o 19:10 
Administrator
Administrator

Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Dominik napisał(a):
Nie oglÄ?da??e?? np. "Lost", "Prison Break", czy chocia??by "Desperate Housewives" ?

LOST: Zagubieni, to jak dla mnie najlepszy seria jaki oglÄ?da??em -l pe??en ciekawych niespodzianek. Aktualnie oczekujÄ? 2 serii na TVP 1.

Krzysztof napisał(a):
NIE, spotkalem sie z takimi tytulami filmow ani jeden z nich nic mi nie mowi.

Lost - lecia?? na TVP1
Desperate Housewives - czyli Gotowe na wszystko, leci w Polsacie.

Mo??e polskie nazwy ci co?? bÄ?dÄ? m??wi??y ;)

Ostatnio edytowano 13 kwietnia 2006, o 19:50 przez Dino, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2006, o 19:37 
Dla mnie LOST - bomba! Chyba jedyny serial w og??le, kt??ry mi siÄ? naprawdÄ? podoba??!

Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2006, o 21:11 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Tak serial LOST by?? fajowy ale troche gupawy np. niedzwiedz polarny na wyspie tropikalnej :D. Niewiem kiedy bÄ?dzie II seria LOST ale i tak trzeba siÄ? przygotowaÄ? ,??e z serii bÄ?dzie kolo 10

Tytuł:
PostNapisane: 14 kwietnia 2006, o 09:17 
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit

rzczywi??cie, LOST jest dla mnie narazie najlepszym serialem jaki kiedykolwiek widzia??em.

Tytuł:
PostNapisane: 14 kwietnia 2006, o 11:07 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

"Lost" jest ??wietny, ale wolÄ? "Monka". GorÄ?co polecam, kto ma CANAL+ od 20 kwietnia 4 seria lecieÄ? bÄ?dzie !

Tytuł:
PostNapisane: 14 kwietnia 2006, o 11:09 
Administrator
Administrator

Ja niestety nie mam TVN-u i nie oglÄ?dam Monka, choÄ? widzxia??em kilka odcink??w - ca??kiem ciekawy serial ;)

Tytuł:
PostNapisane: 14 kwietnia 2006, o 13:44 
Monk te?? jest fajny, tym bardziej, ??e sam mam drobne... natrÄ?ctwa :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 12:06 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Moje ulubione seriale to oczywi??cie „LOST” i du??o wszelakich polskich seriali komediowych takie jak „miodowe lata”,Daleko od noszy” itp. Inne seriale (nowele) to tylko „plebanie”czasami a po za tym to nic. :D :wink: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 12:08 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Kiedys ogladalem ''Czterech pancernych i pies'' , ''Hans Klos'' to moim zdanie sa klasyki polskich filmow wojennych.

''Samobójstwo jest... wyrazem, jest decyzją o tym, że więcej nie widzę możliwości życia w taki sposób, poradzenia sobie z życiem takim, jakim ono jest oraz nie widzę sensu życia, moja przyszłość nie istnieje, nie będzie mojej przyszłości''- R.I.P przyjacielu

Mój pradziadek uczestniczył w Trzecim Rozbiorze Polski - nie mam się z czego wstydzić, nie mam żalu o to do Niego. Był Polakiem w Armii Austriacko-Pruskiej. Pamięć o tym pozostaje we mnie na zawsze.

Od Początku Z Dinozaury.com2005-2015

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 14:41 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Te?? oglÄ?da??em racja .Ale co do Np „Szeregowca Rayana” nie ma co siÄ? r??wnaÄ? .No ale musisz przyznaÄ? ??e film „4 pancernych i pies” jest bardzo oszukany pod wzglÄ?dem historycznym i logicznym. :D :wink: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 15:14 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Tak, polskie filmy wojenne na ogol mozna przyrownac z '' Czeskim filmem'' bo nikt nic nie rozumie, a wiadomo to tylko film a realizm nie jest na najwyzszym poziomie, co innego''Szeregowiec Ryan'' ten film ma swietny klimat, akcja filmu moim zdaniem najlepsza i ogolnie superowa jest ta scena z filmu na plazy Omaha po prostu ten film wymiata i warto przyciagnac wzrok na, ten film choc na sekundke by zasmakowac czym jest wojna i jak trudno bylo zolnierzom przejsc, ten system obronny, nie bede opowiadal filmu poniewaz najlepiej bedzie jak sami go, zobaczycie ja, wracam do niego w wolnych chwilach i pomimo juz wielu lat od nakrecenia ten, film dalej cieszy oko i jest wciagajacy, nie ma zadnej, chwili na nude poniewaz akcja filmu jest zywa i widz reaguje na kazda sytuacje w czasie ogladania tego filmu.

Ja ten film ocenilem 9/10. A dlaczego 9 poniewaz ginie glowny bohater filmu.

''Samobójstwo jest... wyrazem, jest decyzją o tym, że więcej nie widzę możliwości życia w taki sposób, poradzenia sobie z życiem takim, jakim ono jest oraz nie widzę sensu życia, moja przyszłość nie istnieje, nie będzie mojej przyszłości''- R.I.P przyjacielu

Mój pradziadek uczestniczył w Trzecim Rozbiorze Polski - nie mam się z czego wstydzić, nie mam żalu o to do Niego. Był Polakiem w Armii Austriacko-Pruskiej. Pamięć o tym pozostaje we mnie na zawsze.

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 15:52 
Prekambryjski stromatolit

Cytuj:
Ja ten film ocenilem 9/10. A dlaczego 9 poniewaz ginie glowny bohater filmu
No i dobrze :D Wko??cu inne zako??czenie ni?? w wiÄ?kszo??Ä? Ameryka??skiego shitu! Ale przecie?? Krzysztof g????wny boheter (|Szeregowiec Ryan) prze??y??, tylko kolo co go mia?? odnale??Ä? i wys??aÄ? do domu poleg??! Je??li chodzi o wsp????czesnÄ? wojnÄ? a nie o II SwiatowÄ?, to najlepszym filmem jest opartu na faktach "Helikopter w Ogniu", w tym piekle miÄ?knie nawet Ryan Spielberga!

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 15:55 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Super, ??e opowiedzieli??cie mi ko??c??wkÄ? filmu :P Ale skroro tak polecacie, to pooglÄ?dam ...
Z seriali wojennych widzia??em kilka odcink??w "Brothers in Arms", ale lecia??y strasznie p????ne na TVN ... Z polskich seriali to aaa.... eee... Janosik 8)

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 16:11 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Takkkk ''Kompania Braci'' byla niesamowita ale nie powiem ze to moj ulubiony film, ale miesci sie on w 10 filmow wojennych choc, to serial to moim zdaniem jest lepszy od ''Parszywej dwunastki''.

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 17:26 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Je??li m??wimy ju?? o filmach wojennych to poleci??bym na pewno takie filmy jak „Na ty??ach wroga” , „Zaginiony batalion” „Cienka czerwona linia” . :D :wink:
Brothers In arms nie oglÄ?da??em ale mam grÄ? nie wiem czy film jest oparty na prawdziwej historii (Ameryka??skiej grupy ??o??nierzy szturmowo-desantowej) jak gra.Moim zdaniem wszystkie filmy i seriale wojenne sÄ? dopiero ju?? dobre je??li jest w nich prawda. :D :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 17:30 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Tak ten ostatni przez Ciebie wymieniony film ''Cienka czerwona linia'' polecam wszystkim zainteresowanym, poniewaz opowiada czasy wojny amerykansko-japonskiej i duzo jest w nim akcji szczegolnie, gdy amerykanie musza zdobyc to wgorze 303. Polecam ten film kazdemu symatykowi filmow wojennych.

Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2006, o 21:05 
Dewoński labirintodont
Dewoński labirintodont

Imię i nazwisko: Edyta Felcyn
Ja najbardziej lubi??am "Z Archiwum X". Od czasu jak to siÄ? sko??czy??o, nie oglÄ?dam ??adnego serialu. :]

Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2006, o 09:32 

Je??li chodzi o wojnÄ? Ameryka??sko-Japo??skÄ? to rewelacyjny jest film "Szyfry Wojny" (org.z ang. "WindTalkers"- "M??wiÄ?cy Wiatrem") z Nicholasem Cage`em i jest po prostu rewelacyjny! Opowiada o przyja??ni dw??ch ??o??nie??y, szyfranta z plemienia india??skiego i gostka co go ma za wszelkÄ? cenÄ? ochraniaÄ? 8) Dobry by?? te?? film "Wr??g u Bram" o pojedynku w Stalingradzie radzieckiego i niemieckiego snajpera! Brothers in arms podoba?? mi siÄ? tylko jeden odcinek!

Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2006, o 11:53 
Administrator
Administrator

Nio, troszke schodzimy z tematu, bo nieco siÄ? zagalopowali??my w wtematykÄ? film??w wojennych ;)

Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2006, o 12:40 
Karboński kotylozaur
Karboński kotylozaur

Ja nie lubiÄ? seriali w stylu: ,,Klan''. :|

Tytuł:
PostNapisane: 21 kwietnia 2006, o 19:51 

Cytuj:
Ja nie lubiÄ? seriali w stylu: ,,Klan''. Neutral
A kto je lubi? To jest serial dla zgrzybia??ych emerytek nikogo wiÄ?cej! Bo i jak mo??na oglÄ?daÄ? jak dwie starsze "kobiety" plotÄ? o jaki?? g??upotach (tzn. swoich problemach), i tak w k????ko. Po miesiÄ?cu oglÄ?dasz i dalej nie sko??czy??y obgadywaÄ? kogo??! brak mi s????w na taki shitt :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1