Wykopaliska w Krasiejowie 2014 - Uniwersytet Opolski

Czyli co piszczy w paleontologicznej "trawie" :)
Awatar użytkownika
Kahless
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 586
Rejestracja: 23 kwietnia 2008, o 11:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Wykopaliska w Krasiejowie 2014 - Uniwersytet Opolski

Post autor: Kahless »

Informuj wszystkie zainteresowane paleontologią osoby, że ruszają zapisy na studencki obóz wykopaliskowy w Krasiejowie prowadzone przez Uniwersytet Opolski. W tym roku ja będę dowodził grupą paleontologiczną, więc wszelkie pytania a także zgłoszenia (z listem motywacyjnym) prosiłbym wysyłać na mój adres Kahless@interia.pl. Obóz będzie się składał z dwóch turnusów: pierwszy trwa od 29 czerwca do 12 lipca, drugi od 13 lipca do 26 lipca. Standardowo, jak co roku zakwaterowanie i wyżywienie będzie zapewnione. Wszelkie przyjemności w zakresie własnym Zapraszam do zgłaszania się, zapewniam, że zabawa na obozie jest przednia i każda osoba zainteresowana paleontologią oraz lubiąca terenowe klimaty będzie zachwycona. Prosiłbym również o udostępnienie tej wiadomości dalej aby więcej potencjalnie chętnych osób miało szansę się zgłosić. Miejsc na obozie jest 12, osoby chętne do wzięcia udziału najlepiej niech rozpatrzą obecność na pełnym turnusie (tj. pełne dwa tygodnie) aby uniknąć później nieporozumień, że ktoś nie został zakwalifikowany z powodu braku miejsc a miejsce wolne było. Jeżeli ktoś może przyjechać tylko na jeden tydzień niech od razu wyraźnie to zaznaczy. Więc reasumując - wszyscy gotowi na paleontologiczną przygodę proszę się zgłaszać jak najprędzej a ja zaczynam zapisywać oraz ustalać terminy. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zachęcam.
Załączniki
krasiejów.jpg

Awatar użytkownika
Kahless
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 586
Rejestracja: 23 kwietnia 2008, o 11:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wykopaliska w Krasiejowie 2014 - Uniwersytet Opolski

Post autor: Kahless »

No dobra, lepiej późno niż wcale. Ok - wreszcie oficjalny nabór na tegoroczne wykopaliska w Krasiejowie czas zacząć. Przepraszam, że tak późno no ale akurat w tym roku wiele różnych komplikacji wyszło, na głowie konferencja itp.
A więc. Zapraszam wszystkich chętnych entuzjastów paleontologii (i nie tylko) do wzięcia udziału w wykopaliskach w Krasiejowie. Tegoroczna wyprawa startuje w sierpniu. Odbędą się 4 tygodniowe turnusy. Niestety w tym roku wykopaliska są płatne (wszelkie szczegóły napiszę w prywatnych wiadomościach). Wykopaliska będą traktowane jako kurs paleontologii z oficjalnym dyplomem, fakturą i co kto zechce Emotikon smile Oczywiście taki kurs jest punktowany do stypendiów - to info dla studentów. Jak co roku będziemy poszukiwać skamieniałości triasowych zwierząt, wydobywać je i preparować. Osoby, które zgłoszą się na obóz będą mieszkać w terenowej bazie wykopaliskowej Uniwersytetu Opolskiego (bardzo fajne warunki, klimatyczna atmosfera, lodówka, łazienki itp). Po pracach terenowych oczywiście czas wolny. Okolica jest przeurocza, brak jest miast, najbliższa wieś znajduje się kilka kilometrów od bazy. Obóz znajduje się na terenie juraparku ale nie leży na bezpośredniej trasie wędrówek turystów więc nie przeszkadzają. Wszędzie jest dużo natury, lasy, łąki, rzeka - raj dla wszelakich przyrodników terenowców. Ekipa wykopaliskowa składać się będzie z kilku weteranów (taaaaakie fajne ludzie) no i osób, które zgłoszą się na obóz. Wszelkie pytania proszę wysyłać na mejl kahless@interia.pl
aha jeszcze prosiłbym o udostępnianie tej wiadomości wśród znajomych albo na pokojach FB waszych uczelni, im nas będzie więcej tym fajniej.
Pozdrawiam wszystkich paleofanów i zachęcam gorąco.

ODPOWIEDZ