VI SKBE

Czyli co piszczy w paleontologicznej "trawie" :)
Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 3778
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

VI SKBE

Post autor: Dino »

Koło Przyrodników Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w VI Studenckiej Konferencji Biologii Ewolucyjnej.

Tematyka konferencji obejmuje biologię ewolucyjną, zarówno w aspekcie nauk przyrodniczych, jak i humanistycznych. Zaproszenie jest skierowane do studentów, doktorantów, pracowników naukowych i pasjonatów biologii, którzy chcą podzielić się swoimi zainteresowaniami lub wynikami badań naukowych. VI SKBE będzie doskonałą okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania współpracy.

Konferencja odbędzie się 9 - 11 maja 2014 roku w Krakowie, w Instytucie Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Gronostajowej 7. Zgłoszenia uczestników prezentujących referaty i postery będą przyjmowane do 16 marca. Termin nadsyłania abstraktów upływa 31 marca.

Kwestionariusz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje będą udostępniane na stronie http://www.skbe.tk oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/VISKBE

Pytania w sprawach organizacyjnych prosimy kierować na adres: konf.biolewo@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Koło Przyrodników Studentów UJ
Komitet Organizacyjny VI SKBE
Dinozaury.com będzie patronem medialnym VI SKBE, przy okazji byłaby to dobra okazja, żeby się spotkać, biorąc pod uwagę brak ostatnich imprez (nawet urodzinowej).

ODPOWIEDZ