Powitania - użytkownicy

Jesteś nowy? Wyjeżdżasz? Chciałbyś się czymś podzielić? Napisz w tym dziale.
Ewelina Lesik
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 4
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 09:05
Lokalizacja: śląskie

UĹźytkownicy

Post autor: Ewelina Lesik »

Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się, co jest raczej oczywiste patrząc na nick, Ewelina Lesik. Studiuję w Krakowie ochronę środowiska na AGHu. Sporo fotografuję i rysuję, może kiedyś uda się coś konkretnego w tym kieruku zrobic. Interesują mnie gady prehistoryczne, szczególnie dinozaury (którymi 'na poważnie' zaczęłam się interesowac w ostatnich klasach podstawówki), czy też prehistoryczne ssaki oraz inne 'teraźniejsze' zwierzęta (najbardziej dzikie koty, walenie oraz konie). Nie ukrywam też zainteresowania sztuką czy motoryzacją, m. in. uwielbieniem marki Ferrari.

Pozdrawiam wszystkich, do napisania.

Awatar użytkownika
Przyszły paleontolog
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 267
Rejestracja: 3 lipca 2009, o 16:41
Imię i nazwisko: Tomasz Glowienke
Lokalizacja: Reda

Post autor: Przyszły paleontolog »

Cześć, jestem Tomek i jestem uczniem. Interesuje się dinozaurami od czasu, gdy przeczytałem pismo Dinozaury! DeAgostini.

Muflon
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 32
Rejestracja: 16 lipca 2009, o 10:59
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Muflon »

Widzę, że w dobrym tonie jest napisanie o sobie kilku słów. No to jedziemy... Mam 26 lat. Dinozaurami interesuję się od wczesnej podstawówki. Nie pamiętam już czy zaczęło się od pierwszego tomu cyklu "Tajemnice zwierząt" dotyczącego prehistorii, czy też książki Andrzeja Trepki "Przed i po dinozaurach". Na pewno ogromny wpływ na rozwój tej fascynacji miało pismo "Dinozaury!", dzięki temu gdy do kin wchodziła pierwsza część "Parku Jurajskiego" byłem już młodym specjalistą ;) W czasach liceum zainteresowanie dinozaurami ustąpiło na rzecz muzyki. Przez kilka lat byłem wokalistą w różnych zespołach black i death metalowych. Poza tym zajmuję się dziennikarstwem, ostatnio głównie filmowym. Dinozaury ponownie opanowały mój umysł kilka miesięcy temu, gdy zostałem przewodnikiem w rybnickim Dino Parku. Bardzo szybko odkurzyłem wszystkie informacje, a także staram się na bieżąco wzbogacać swoją wiedzę. M.in. w tym celu zarejestrowałem się na tym forum. Na co dzień zaszczepiam dinozaurowego bakcyla dzieciakom, głównie w wieku przedszkolnym ;) Zdziwilibyście się jak dużą wiedzą potrafią dysponować 5-6 latki...

Jokerosaurus_xD
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 5
Rejestracja: 19 lipca 2009, o 11:32
Lokalizacja: Isla Sorna

Post autor: Jokerosaurus_xD »

Cześć, jestem Michał ale wolę jak się mówi na mnie Wes albo Joker. Mam 19 lat :D dinozaurami interesuje się od 96 roku a dokładnie od czasu jak w podstawówce dostałem nagrodę w postaci 10 czasopism DINOZAURY! za najlepszy rysunek z dinozaurami. No ale mniejsza o to... prawdziwa pasja zaczeła się z grą Jurassic Park na PSX. Na daną chwilę nie jestem na bierząco z nowymi gatunkami dinozaurów. Mnogość hobby mi na to nie pozwala więc skoro znalazłem czas postanowiłem wpaść do was na forum co by nadrobić straty. Pochodze zWarszawy i tu dalej się uczę. Póki co plany nie są związane z Paleontologią a raczej z anglistyką.W odróżnieniu od innych nie interesuje się paleontologią aż w takim stopniu a raczej wole się dowiadywać o trybie życia poszczególnych gatunków. Dziwne wiem. Nie zmienia to jednak faktu że programy poświęcone paleonotologii oglądam z iskierkami w oczach. Ponadto jestem melomanem choć w dużej mierze moja muzyka to nie każdy rodzaj a wszelkie odmiany rocka. Ponadto kinomaniak, zapalony fan zespołu Korn i kolekcjoner w jednym. Ponadto uwielbiam Predatora, Obcego, Terminatora, rysowanie, gry konsolowe, uniwersum parku jurajskiego itp. itd. No i fajnie... witam wszystkich i pozdrawiam.

:)
"Life will find a way" - I. Malcolm

Koteck
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 11
Rejestracja: 2 sierpnia 2009, o 11:19
Lokalizacja: Czeluść.
Kontakt:

Post autor: Koteck »

Cześć ;) jestem Magda ale od nazwiska została mi utworzona ksywa - Koteck. Mam 18 lat, mieszkam na obrzeżach Gdańska. Obecnie uczęszczam do liceum ( na profilu plastycznym ). Jestem wielką fanką prac Zdzisława Beksińskiego, Victorii Frances, Władysława Hasiora i Luisa Royo. Dinozaury fascynują mnie odkąd pamiętam. Już jaka dziecko wolałam dostawać właśnie figurki jakiś gadów niż bawić się lalkami.

Pozdrawiam ;)
,,Zamiast przeklinać ciemność - zapal własną świeczkę."

DeathlyFly
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 8
Rejestracja: 8 sierpnia 2009, o 11:21
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: DeathlyFly »

Witam, mam na imię Karol i mam 14 lat. Pochodzę z Częstochowy i i interesuję się prehistorią, żużlem i motocrossem.

Lubię poznawać dzieje dinozaurów i ich tryb życia. Interesuję się nimi od 5 roku życia.
... Bo dinozaury jeszcze żyją ...

Awatar użytkownika
Sauron
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2009, o 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sauron »

Witam jestem nowy i kocham paleontologię. Od całego życia ją kocham. Lubię czytać.

Poprawiłem post - Tomek

Awatar użytkownika
Dryocopus
Dewoński labiryntodont
Dewoński labiryntodont
Posty: 278
Rejestracja: 21 maja 2009, o 11:31
Imię i nazwisko: Szymon Lech Dzięcioł
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dryocopus »

Wieszczę Wam Rychły Zgon!

Nazywam się Szymon, studiuję biologię na Uniwersytecie Warszawskim i piszę aktualnie licencjat z paleobiologii ssaków. Na tym kończę, albowiem szczerze nienawidzę powitań.

Awatar użytkownika
Kahless
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 588
Rejestracja: 23 kwietnia 2008, o 11:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kahless »

Jam jest Kahless. Na imię Jakub (nie znoszę jak mówi się do mnie Kuba). Pochodzę z Lublina. Rocznik 1981. Paleontologią interesuję się od zawsze, pamiętam, jak w wieku 3 chyba lat matka wzięła mnie do biblioteki i dostałem do ręki wielkie tomiszcze Augusty i Buriana Zwierzęta minionych epok. Zaczelo się wtedy. Potem były kolejne książki, obecnie kolekcja paleo ksiąg u mnie sięga kilkudziesięciu tomów. Oprócz paleo interesuję się wszelkimi innymi naukami biologicznymi, ukonczyłem studia na kierunku Ochrona środowiska i Zoologia na UMCSie. Od lat pracuję jako pielęgniarz i hodowca zwierząt egzotycznych, zrobiłem dyplom na pielęgniarza zwierząt w ogrodach zoologicznych w Poznaniu i Berlinie. Od kilku lat corocznie wybywam na wykopaliska do Krasiejowa, Lisowic i innych, łacznie mam już ponad 8 miesięcy pracy terenowej na koncie. Mniej więcej tyle samo czasu staram się rozpocząć studia doktoranckie :D Rysuję, pisuję, sportuję, wydurniam się :) Znajomi i przyjaciele z obozów wykopaliskowych wiedzą o co chodzi.

W skrĂłcie.
DZIEŃ DOBRY!!!

Awatar użytkownika
Krzysztof
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur
Posty: 962
Rejestracja: 14 marca 2006, o 15:30
Imię i nazwisko: Krzysztof
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Krzysztof »

Witam Wszystkich na forum po mojej długiej nieobecności a z drugiej strony pozostanie na forum jest tylko kwestia czasu ponieważ, życie pokazało jakie potrafi być zawsze nieobliczalne nigdy nie wiadomo co może, sie stać za dany czas, dlatego jest to mój post pożegnalny . Przepraszam za niewyjaśnione kwestie, za brak odpowiedzi w postach i za pomyłki w opisach, dziękuje Wam że mogłem z Wami uczęstniczyć na tym forum i prowadzić interesujące rozmowy za wszystkie lata spędzone na tym forum bo trochę ich było.Głównym powodem końca jest fakt, że ślubuje w grudniu z moja ukochana dla tego tak mało czasu miałem i załatwiałem wszystkie inne sprawy a drugi powód iż, dowiedziałem sie iż będę tata. Pozdrawiam Wszystkich.

Awatar użytkownika
skrecu
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1544
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 20:04
Lokalizacja: Wrc

Post autor: skrecu »

to my dziekujemy stary i Ĺźyczymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze Ĺźyciowej!!!!
"Somewhere, something incredible is waiting to be known" - C.Sagan

Utahraptor
Moderator
Moderator
Posty: 2572
Rejestracja: 22 października 2007, o 18:29

Post autor: Utahraptor »

Dzięki za współtworzenie tego forum, że byłeś z nami tak długo. Jak kiedyś znajdziesz wolną chwilę, to wpadaj od czasu do czasu. Życie rodzinne nie oznacza rezygnacji z forum. Dużo szczęścia na nowej drodze życia. :D
Biologia, UW

PokemonMaster
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 19
Rejestracja: 15 listopada 2009, o 22:01
Lokalizacja: Karsy

Post autor: PokemonMaster »

Siema :wink: Nazywam się Patryk, mam 17 lat, chodzę do II LO. Mieszkam w Karsach w województwie Świętokrzyskim. Dinozaurami zacząłem się interesować w wieku 6 lat. Jednak trochę czasu później doznałem jakby ''kryzysu młodzieńczego wieku'' :roll: i zainteresowanie dinozaurami zeszło na trzeci plan. Ale miesiąc temu myśląc o swoim dalszym kształceniu postanowiłem powrócić do dawnego hobby. Coś tam pamiętam z zakresu nauk o dinozaurach ale za wiele to chyba tego nie będzie :wink: I oczywiście mam nadzieje, że obecność na tej stronie i forum to zmieni. Oprócz wspomnianych wyżej dinozaurów interesuje się filmem, zoologią i trochę kryptozoologią. Cieszę się, że przyłączyłem się do tej społeczności. Pozdrawiam

Poprawiłem błędy i literówki - Tomek

d_m

Post autor: d_m »

Aktualizujcie swoje wpisy - zachęcam :)

KrzysiekLichota
Permski synapsyd
Permski synapsyd
Posty: 669
Rejestracja: 23 lipca 2006, o 09:37
Imię i nazwisko: Krzysztof Lichota
Lokalizacja: okolice Poznania

Post autor: KrzysiekLichota »

No więc siemka wszystkim. Na imię mam Krzysiek, mam 18 lat, mieszkam pod Poznaniem. W mieście tym uczęszczam do 6 LO, do 3 klasy, więc w tym roku będę zdawał maturę. Po skończeniu LO wybieram się na studia na nasz poznański UAM, na geologię, specjalizacja: gospodarka zasobami mineralnymi i wodnymi.
Interesuję się już od wielu lat paleontologią, jak również geografią, historią oraz muzyką Trance.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczĂłw!

qwerty999000
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 3
Rejestracja: 15 lutego 2010, o 16:43

fffrruu

Post autor: qwerty999000 »

cześć mam na imię Hubert mam 16 lat mieszkam w Łapach
interesuję się paleontolgią i motoryzacją
dinozaury GÓRĄ

Grant001
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 5 marca 2010, o 14:12
Lokalizacja: Tłubice/Bielsk/Płock

Post autor: Grant001 »

Witam wszystkich miłośników paleontologii
mam na imię Artur lat skończyłem 17 we wrześniu stuknie 18 ;D
Dinozaurami interesuje sie od roku 1998
wiedzy troche mam na ten temat przestudiowałem troche ksiazek +internet i wogóle mnie do tego strasznie ciagnie
duĹźo rysuje z pamieci przewazne Dinozaury i inne zwierzeta ;)
pochwalam całą ekipe forum za to ze jst ktos z kim mozna dzielic opinie i własne poglądy na ten temat a i wogóle Forum wymiata

Pozdrawiam 8)
Waitings for Dinosaurs...

Anna-Maria
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2010, o 09:46
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Anna-Maria »

Dzień dobry,

Z tej strony Anna-Maria - nie jestto żadną tajemnicą.
Rodowita poznanianka i studentka prawa, a codziennie zmagam się z fakturami, rozliczeniami i klientami w księgowości.
Dinozaurami zachwycona odkąd tylko dostałam w swe łapki wiele lat temu serię DeAgostini. Od tej pory, tatuś rozwijał we mnie tę pasję.
Poza tym, kocham tatuaże - i tak, sama również je posiadam (akurat szykuję się na następny). Są w moim życiu bardzo ważne, tak samo, jak ich znaczenie. Jeśli Bóg pozowli i czas, sama zacznę się tym zajmować.
Poza tym uwielbiam podróżować i jak tylko mam czas, staram się coś zaplanowac, ale niestety praca i nauka czasem platają figla.
Dużo piszę. Różne rzeczy, to i ówdzie. Koleżanka dała mi swoje przemyślenia i historie, abym stworzyła z tego COŚ. Zobaczymy, cóż z tego wyjdzie.
Pasjonatka fotografii. Oczywiście, amator, lecz dokształcający się w każdej wolnej chwili w tej dziedzinie.

Jestem pod wrażeniem wiedzy ludzi z tego forum, więc mi samej wstyd z moją wiedzą tutaj do Was wbijać.
Narazie podpatrywałam co się tutaj dzieje. Zobaczymy, jak mi pójdzie postowanie z osobami o wiele lepiej dokształconymi, niż ja.
Mam nadzieję, że się nie zbłaźnię.



Pozdrawiam serdecznie,

A-M
[b][i]Jestem jak skała.[/i][/b]

AlbertoRaptor
Sylurski akantod
Sylurski akantod
Posty: 150
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 22:29
Imię i nazwisko: Aleksander Wiśniewski
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: AlbertoRaptor »

Witam
Nazywam się Aleksander, mam skończone 16 lat. Mieszkam w Częstochowie i chodzę do Prywatnego Gimnazjum.
Interesuje się dinozaurami od podstawówki w wieku 7 lat. Nie przepadam za teorią J.Hornera, że tyranozaury są padlinożercami, a dromeozaury jako szczytowe drapieżniki.
Mam takĹźe inne zainteresowanie: Motoryzacja, muzyka Rock/Metal oraz sportem.

Liopleurodon
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 20:38

Post autor: Liopleurodon »

Czesc gadziny ;) Jestem stary jak bakterie ;), bliżej mi do 30stki jak do 20stki ale cóż począć, skoro nie wyrosło się z wielu zainteresowań z dzieciństwa ;)

Darek M
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 27
Rejestracja: 24 sierpnia 2010, o 11:20
Imię i nazwisko: Dariusz Mirek
Lokalizacja: Stróża

Re: użytkownicy

Post autor: Darek M »

Witam ! Moje imię to Darek. Mieszkam w małej miejscowości Stróża. Mam 19 lat. Teraz idę do IV kl technikum mechanicznego. Moja pasja dinozaurami zaczęła się po obejrzeniu bajki właśnie z tymi gadami (już nawet nie pamiętam tytułu) i jak większość chyba użytkowników tutaj czasopisma Dinozaury! W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam filmy lubię imprezować :wink:

Awatar użytkownika
Tomasz Singer
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1579
Rejestracja: 24 września 2007, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: użytkownicy

Post autor: Tomasz Singer »

Przeprowadzam się wkrótce do Krasiejowa na czas nieokreślony.
Więc jeśli ktoś będzie odwiedzać Jurapark Krasiejów to ma dużą szansę się ze mną spotkać.
Tomasz Singer

DINOZAURY

The Fallen One
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 1
Rejestracja: 4 września 2010, o 18:07

Re: użytkownicy

Post autor: The Fallen One »

Witam wszystkich,

Na imię mam Tomasz, mam 21 lat i studiuję biologię w warszawskiej SGGW. Moje zainteresowanie dinozaurami (jak i całą biologią, zarówno paleo- jak i współczesną) zaczęło się już w podstawówce. Potem trochę mi przeszło (dużo obowiązków szkolnych, zwróciłem się bardziej w stronę nauk humanistycznych), ale jakoś tak wyszło, że wylądowałem na biologii. Więc pomyślałem sobie, że czemu by nie wrócić i do paleobiologii? No i wróciłem :wink:.

Forum Dinozaury.com! obserwuję już od dłuższego czasu, jakiś czas temu postanowiłem się zarejestrować i zacząć bardziej udzielać, ale w związku z atakami hakerskimi nie udało mi się to, więc zjawiam się dopiero teraz i mówię dzień dobry :P.

Awatar użytkownika
arek07
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 7
Rejestracja: 20 września 2010, o 16:08
Imię i nazwisko: Arek bąk
Lokalizacja: Trablice/Radom

Re: użytkownicy

Post autor: arek07 »

Witam!
Mam na imię Arek i mam 13 lat.Dinozaurami interesuje się od 6 lat.Oprócz tego lubię grać w szachy i grać na gitarze.Moim ulubionym dinozaurem jest kamazaur oraz deinonych.To tyle.

Awatar użytkownika
noetting
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 24
Rejestracja: 7 września 2008, o 16:43
Imię i nazwisko: Kasia Zalecka-Wojtaszek
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: użytkownicy

Post autor: noetting »

Hej ho:)
Kasia jestem;p Obecnie lat 22 (rocznik 88), studentka I roku paleontologii na UŚ-u, leń z Ciemnogrodu, który najpewniej nie będzie się wcale odzywał, ale ten typ tak już ma;)
Prócz paleo, interesuję się pisaniem (opowiadania, książki, recenzje, eseje, wywiady i takie tam - do wyboru, do koloru;p) oraz szeroko pojętą fantastyką (choć preferuję fantasy).
Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych!:D
"My mama told me when I was young
We are all born superstars (...)
There’s nothin' wrong with lovin’ who you are
She said, cause He made you perfect, babe
„So hold your head up, girl and you’ll go far,
Listen to me when I say”" :)
Born This Way - L.G.

ODPOWIEDZ