20-lecie Dinozaury.com

Jesteś nowy? Wyjeżdżasz? Chciałbyś się czymś podzielić? Napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

20-lecie Dinozaury.com

Post autor: Dino »

Kriolofozaur Szymon Jagusztyn pisze:
29 marca 2024, o 10:27
BTW, czy są jakieś plany 20-lecia? Jakiś mały zlot? Warto by się zająć tym dużo wcześniej, żeby jak najwięcej osób mogło przyjechać.
20-lecie D.com przypada 3 stycznia 2025, trochę to mało wygodny czas dla większości ludzi (w 2005 jako dwunastolatek nie miałem wtedy lepszego zajęcia :D).

Zloty robiliśmy w 2008 i 2011 (wakacyjne, w Krasiejowie i Lisowicach) oraz urodzinowe w styczniu 2012 i styczniu 2013 w Warszawie (gdzie większość uczestników stanowili członkowie Koła Naukowego Biologii Ewolucyjnej).

Temat jakiegoś kolejnego zlotu co chwila powraca, ale głównie zainteresowani są nim osoby przebywające na stale w Warszawie... Jeśli będzie wola wśród ludzi spoza stolicy - no to bardzo chętnie coś zorganizujemy.

Kriolofozaur Szymon Jagusztyn
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1089
Rejestracja: 6 września 2021, o 20:24

Re: 20-lecie Dinozaury.com

Post autor: Kriolofozaur Szymon Jagusztyn »

Wysłałem i otrzymałem odpowiedź. Teraz tylko czekać na druk.
Dino pisze:
29 marca 2024, o 18:57
20-lecie D.com przypada 3 stycznia 2025, trochę to mało wygodny czas dla większości ludzi (w 2005 jako dwunastolatek nie miałem wtedy lepszego zajęcia :D).

Zloty robiliśmy w 2008 i 2011 (wakacyjne, w Krasiejowie i Lisowicach) oraz urodzinowe w styczniu 2012 i styczniu 2013 w Warszawie (gdzie większość uczestników stanowili członkowie Koła Naukowego Biologii Ewolucyjnej).

Temat jakiegoś kolejnego zlotu co chwila powraca, ale głównie zainteresowani są nim osoby przebywające na stale w Warszawie... Jeśli będzie wola wśród ludzi spoza stolicy - no to bardzo chętnie coś zorganizujemy.
Ja byłbym chętny. Generalnie można by zorganizować jakiś jednodniowy zlot na wakacjach w Warszawie (z referatami i pogadanką), albo w terenie. Z wiadomych względów wolałbym Świętokrzyskie, ale Śląsk też mógłby być. Najlepiej by ustalić to w gronie redaktorów, a dopiero potem ogłosić na forum. Brakuje trochę forumowej integracji- po 3 latach na forum znam osobiście tylko Łukasza, krytego i Utahraptora, ale Ci dwaj raczej mnie nie kojarzą. :)

Taurovenator
Permski synapsyd
Permski synapsyd
Posty: 715
Rejestracja: 13 czerwca 2019, o 09:55
Imię i nazwisko: Michał Siedlecki

Re: 20-lecie Dinozaury.com

Post autor: Taurovenator »

Ja oczywiście również jestem chętny. Mi najbardziej pasują Warszawa lub Świętokrzyskie. Z chęcią spróbuję szukać tropów dinozaurów i ich krewniaków.

Kriolofozaur Szymon Jagusztyn
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1089
Rejestracja: 6 września 2021, o 20:24

Re: 20-lecie Dinozaury.com

Post autor: Kriolofozaur Szymon Jagusztyn »

Ktoś inny byłby chętny?

Kamil Kamiński
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1162
Rejestracja: 27 lutego 2014, o 10:49
Imię i nazwisko: Kamil Kamiński
Lokalizacja: Gniew

Re: 20-lecie Dinozaury.com

Post autor: Kamil Kamiński »

Ja również jestem chętny. Do Warszawy mam raczej daleko, ale dam radę

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 20-lecie Dinozaury.com

Post autor: Dino »

Wydzieliłem posty do nowego tematu. W skrócie - pojawiła się koncepcja kolejnego zlotu Dinozaury.com, który można byłoby zorganizować albo w sezonie wykopaliskowym, albo na początku przyszłego roku - co by przypadało na 20-lecie powstania D.com :)

ODPOWIEDZ