Nowe Forum może się uda ?

Czyli filmy, książki, czasopisma, strony internetowe itp. związane z paleontologią

Podoba się pomysł ? coś nowego ?

A) Podoba się wam pomysł coś nowego
0
Brak głosów
b) Jest to nie potrzebne
10
100%
 
Liczba głosów: 10

technik200
Prekambryjski stromatolit
Prekambryjski stromatolit
Posty: 19
Rejestracja: 20 lipca 2015, o 19:10

Nowe Forum może się uda ?

Post autor: technik200 »

Witam, serdecznie zapraszam na moje nowe forum, wiem że Dinozaury.com jest to profesjonalne forum można się tu dużo nauczyć, pod żadnym pozorem nie ściągam ludzi do swoją stronę lecz proponuje uczciwie, myślę że nic w tym złego, Pan Administrator napisał ostatnio po co dwa fora, lecz odpowiem na to tak iż myślę że ludzi spodoba się pomysł z czym innym, Dinozaury.com ma już długi staż i myślę że i mi też się uda ;) , zachęcam wszystkich Forumowiczów do skorzystania i zarejestrowania na mojej stronie który link będzie po niżej myślże że przydam się na cos, i że pan Administrator nie będzie zły. Wszelkie pomysły opinie jak i dobre i te złe piszcie chętnie odpowiem Z poważaniem Łukasz.

http://www.dinozaury.czo.pl
Ostatnio zmieniony 4 listopada 2015, o 21:57 przez nazuul, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodałem adres forum

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4000
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe Forum może się uda ?

Post autor: Dino »

Łukaszu, wciąż ponawiam pytanie - w jakim celu rozpraszać internautów? Nie mam nic przeciwko, by powstawały inne fora tego typu (rozumiem, że niejedna osoba chciałaby zostać administratorem - szczerze mówiąc nie polecam, robota to niewdzięczna :P ), po prostu myślę, że Twój zapał do popularyzowania nauki mógłby znaleźć upust również i u nas, na Dinozaury.com :)

Nie widzę potrzeby (ani, szczerze mówiąc, sensu), by wciskać się do tej dosyć wąskiej niszy z nowym projektem (zwłaszcza teraz, w okresie, w której boom na fora dyskusyjne i listy mailingowe znacząco osłabł na rzecz wszechobecnego Facebooka).

Utahraptor
Moderator
Moderator
Posty: 2572
Rejestracja: 22 października 2007, o 18:29

Re: Nowe Forum może się uda ?

Post autor: Utahraptor »

Podzielam zdanie Łukasza, ale jeśli masz jakiś nowy pomysł/koncepcję na forum, to możesz się z nami podzielić. Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany :)
Biologia, UW

Awatar użytkownika
Dino
Administrator
Administrator
Posty: 4000
Rejestracja: 13 marca 2006, o 20:45
Imię i nazwisko: Łukasz Czepiński
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe Forum może się uda ?

Post autor: Dino »

Utahraptor pisze:Podzielam zdanie Łukasza
w sumie nie wiadomo, którego :D

drobna dygresja - niegdyś na forum mieliśmy od groma Tomaszów (Singer, Skawiński, Sokołowski, Sulej), czy Krzysztofów (Lichota, Przymus, Stuchlik) - czyżby nastał czas na Łukaszów? :lol:

Awatar użytkownika
Tomasz Singer
Jurajski allozaur
Jurajski allozaur
Posty: 1579
Rejestracja: 24 września 2007, o 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe Forum może się uda ?

Post autor: Tomasz Singer »

Utahraptor pisze:Podzielam zdanie Łukasza, ale jeśli masz jakiś nowy pomysł/koncepcję na forum, to możesz się z nami podzielić. Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany
Według mnie chodzi o Administratora (Dino). :)

Tak, to oczywiste i wynika z kontekstu,
Łukasz (Dino)
Tomasz Singer

DINOZAURY

Piotr B.
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 372
Rejestracja: 15 listopada 2008, o 18:02
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowe Forum może się uda ?

Post autor: Piotr B. »

Wybrałem odpowiedź B. Są już dwa fora: dinozaury.com i paleontologia.pl Wysiłki lepiej skupić na rozwoju tych portali już istniejących. Lepiej też nie rozpraszać aktywności ich użytkowników.

Awatar użytkownika
Dinosaur Man
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 542
Rejestracja: 19 lipca 2006, o 21:01
Imię i nazwisko: Dawid Studziński
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowe Forum może się uda ?

Post autor: Dinosaur Man »

Wybrałem drugą odpowiedź. Dinozaury to i tak już zawężony temat, a obecne tutaj forum to przede wszystkim możliwość weryfikacji wiedzy dzięki ekspertom, poza tym jest tu już wszystko, co trzeba.


Mam takie samo zdanie. Przeniosłem ten oraz siostrzany temat.
nazuul

Piotr B.
Karboński antrakozaur
Karboński antrakozaur
Posty: 372
Rejestracja: 15 listopada 2008, o 18:02
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowe Forum może się uda ?

Post autor: Piotr B. »

Podepnę w tym wątku i serdecznie zapraszam! :D

https://paleobiologyblog.wordpress.com

ODPOWIEDZ