Forum Dinozaury.com
http://www.forum.dinozaury.com/

Dinopedia
http://www.forum.dinozaury.com/viewtopic.php?f=16&t=5205
Strona 1 z 1

Autor:  Danu [ 1 lutego 2013, o 10:35 ]
Tytuł:  Dinopedia

Książka National Geographic autorem jest Don Lessem.

Książkę tą jakiś czas widywałem w księgarniach i po 5 latach odkąd zakupiłem ostatnią książkę, skusiłem się na tę zwłaszcza , że cena nie jest duża -39,99 zł tym bardziej , że w Matrasie była przecena i zapłaciłem 29,92 zł.

Książka jest bardzo ładnie wydana, chodźby ilustracje mi się bardzo podobają.
Również jeśli chodzi o stan wiedzy - jest w miarę ok , oczywiście jak w każdej książce jest trochę błędów ale moim zdaniem nie są one aż tak rażące jak w wielu publikacjach z ostatniego czasu.

Znajdują się tutaj dosyć aktualne dane - opisy chyba 75 rodzajów jeśli dobrze policzyłem z tym, że z tyłu książki jest sporych rozmiarów słownik dinozaurów który zawiera informacje o ponad 600 rodzajach a więc całkiem sporo jak na polską publikację to chyba najwięcej.

Książka ma wpisane w tytule - National Geographic Kids- dlatego jak ją kupowałem ekspedjentka wzięła mnie za tatusia, który kupuję synkowi książke :D :D :D Nie tłumaczyłem jej , że to dla mnie :P

Ale generalnie chociaż ciężko to usłyszeć z moich ust, polecam tę książkę wydaje mi się , że warto ją zakupić stosunkowo niska cena, w miarę aktualne informację oraz bardzo ładne ilustrację.

Szczególnie jeśli ktoś chce zacząć przygodę z dinozaurami to bardzo dobra książką dla niego na początek.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/