Forum Dinozaury.com

Forum Dinozaury.com

z nami przeniesiesz się w czasie...

Teraz jest 20 września 2019, o 02:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Zaurolandia w Rogowie.
PostNapisane: 27 kwietnia 2007, o 08:51 
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur

Imię i nazwisko: Krzysztof
DINOZAURY JAK ??YWE w ROGOWIE

To najwiÄ?kszy w Polsce park dinozaur??w, wszystkie gady odtworzone zosta??y w naturalnych rozmiarach. Park znajduje siÄ? przy drodze krajowej nr 5 z Bydgoszczy do Gniezna, 12 km od Biskupina, a z Bydgoszczy 50 km.
ZajmujÄ? powierzchnie 20ha, na kt??rym oglÄ?daÄ? mo??na ponad 60 dinozaur??w z 30r????nych gatunk??w. Najwieksze okazy majÄ? - diplodoki i mamenchizaury majÄ? po 20 m d??ugo??ci. ZwiedzajÄ?cy bÄ?dÄ? mogli spacerowaÄ? po parku z przewodnikiem (o pe??nych godzinach bÄ?dzie czeka?? na go??ci). Chcemy, ??eby ludzie mogli siÄ? tutaj czego?? nauczyÄ? - m??wi Agata Ko??odziej z wroc??awskiego wydawnictwa ZET, kt??re zainwestowa??o w otwarcie obiektu ok??o 6mln z??.
Park jest czynny ju?? od jutra, w godzinach 10-18 (od maja w godz 9-20).
Bilet normalny kosztuje 13,5 z??, ulgowy- 9,5z??, a rodzinny ( dwie osoby doros??e i dw??jka dzieci- 38 z??).

Strona Parku Dinozaur??w - Zaurolandia.

www.zaurolandia.pl

''Samobójstwo jest... wyrazem, jest decyzją o tym, że więcej nie widzę możliwości życia w taki sposób, poradzenia sobie z życiem takim, jakim ono jest oraz nie widzę sensu życia, moja przyszłość nie istnieje, nie będzie mojej przyszłości''- R.I.P przyjacielu

Mój pradziadek uczestniczył w Trzecim Rozbiorze Polski - nie mam się z czego wstydzić, nie mam żalu o to do Niego. Był Polakiem w Armii Austriacko-Pruskiej. Pamięć o tym pozostaje we mnie na zawsze.

Od Początku Z Dinozaury.com2005-2015

Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 19:58 
Sylurski fałdopłetwy
Sylurski fałdopłetwy

Super ten park bardzo ładnie go opisałeś, mi się najbardziej podobał t-rex i ten Spinosaurus z pazurami wystawionymi na zwiedzających :wink:
POZDRAWIAM

Strefa czasowa: UTC + 1